Please install and activate the "Master Slider" plugin to show the slides.

AKTUALNOŚCI

Dach realizacje
01
lip

Mistrz Dekarstwa 2021 – Paweł Francuz

W konkursie „Mistrz Dekarstwa 2021”, organizowanym przez firmę Blachotrapez, dekarze przez kilka miesięcy rywalizowali ze sobą i walczyli o głosy. Musieli zmierzyć się w aż trzech kategoriach i wykazać swoje umiejętności. Oto prace nadesłane przez Pawła Francuza, dekarza z Oddziału Małopolskiego PSD.
Czytaj więcej
wymiana okna dachowego dekarz
27
cze

Wymiana okien dachowych

Z jednej strony ceny energii i wysokie koszty ogrzewania, a z drugiej coraz większa świadomość i potrzeba ochrony środowiska naturalnego mają kluczowy wpływ na decyzję o termomodernizacji poddasza. Dlatego obecnie wymiana okien dachowych na poddaszu zdobywa coraz większą popularność, bo nowoczesne, trzyszybowe okna nie tylko dostarczają światło, ale także chronią przed stratami ciepła. Jak ją...
Czytaj więcej
23
cze

NASZ DEKARZ #64 – NOWY NUMER JUŻ DOSTĘPNY!

Zapraszamy do lektury! Nasz Dekarz nr 64. Detale w projekcie technicznym. Nożyce do cięcia prostego. Wymiana okien dachowych. Paroizolacje w gwarancjach dekarskich. Przegląd i konserwacja instalacji PV. Szkolenie pracowników w firmie dekarskiej. Prokura. Jak się zabezpieczyć na wypadek długotrwałej niedyspozycji właściciela firmy?
Czytaj więcej
21
cze

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w branży budowlanej!

Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz działających na terenie kraju generalnych wykonawców. Od 2004 roku ASM przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych ogólnopolskie badania, na podstawie których formułuje ranking dla kilkudziesięciu kategorii. Uroczysta Gala 18. edycji odbyła się w hotelu Windsor w Jachrance.
Czytaj więcej
20
cze

Stefan Wiluś – o koniach

Pan Stefan Wiluś znany jest ze swego profesjonalizmu i ogromnego zaangażowania. Wydawałoby się, że przy tylu zajęciach i napiętym kalendarzu spotkań nie znajduje już czasu na nic. Okazuje się jednak, że ma jeszcze jedną pasję – wspólnie z żoną prowadzi stajnię.
Czytaj więcej
18
cze

Membrany EPDM

EPDM zdobywa coraz większą popularność i uznanie wśród dostępnych na rynku pokryć dachowych. Wzrost zainteresowania tą technologią wynika przede wszystkim z imponujących parametrów. EPDM to materiał wysoce szczelny, odporny na działanie czynników atmosferycznych i wytrzymały mechanicznie. Umożliwia on wieloletnią użyteczność bez konieczności przeprowadzania prac konserwacyjnych.
Czytaj więcej
1 2 3 70

ARCHIWUM

Newsletter PSD

Zapisz się do Newslettera Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, żeby otrzymywać regularne wiadomości związane z działalnością PSD, informacje o nowych wydaniach Naszego Dekarza i inne ciekawostki z branży.

Materiały Partnerów